(22) 290 42 27

Lekarz Neurolog

JP/14006016/1519
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

Dodatkowe bonusy: 
urlop płatny

Do szpitala publicznego poszukujemy Lekarza Neurologa zainteresowanego objęciem stanowiska Starszego Asystenta w Oddziale Neurologiczno-Udarowym.

 

Lokalizacja: miasto położone w zachodniej części woj. pomorskiego, ok. 25 km do morza;  

Placówka: duży ośrodek szpitalny, 24 Oddziały + Poradnie specjalistyczne; ok. 650 łóżek; rocznie w placówce leczonych jest ok. 40.000 pacjentów.

Oddział Neurologiczny udziela świadczenia zdrowotne w zakresie: schorzeń układu ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego; schorzeń naczyniowych centralnego układu nerwowego; wczesnej rehabilitacji schorzeń naczyniowych centralnego układu nerwowego. W strukturze Oddziału działa część neurologiczna – 23 łóżka, w tym 3 stanowiska intensywnego nadzoru neurologicznego; 1 izolatka; część udarowa - 16 łóżek, w tym 4 stanowiska intensywnego nadzoru udarowego. W strukturze funkcjonuje także Neurologiczna Pracownia Badań Elektrofizjologicznych, w tym Pracownia Elektroencefalografii (EEG) i Pracownia Elektromiografii i Potencjałów Wywołanych (EMG). W skali roku w Oddziale leczonych jest ok. 1360 pacjentów. W oddziale pracuje obecnie 8 Lekarzy specjalistów i 4 Lekarzy w trakcie specjalizacji.

Opis: wykonywanie procedur medycznych i opieka nad pacjentami w Oddziale Neurologicznym/Udarowym oraz Pracowniach i Poradniach przynależnych do Oddziału.

Wymagania: Lekarz specjalista Neurologii lub w trakcie specjalizacji

Czas pracy: preferowany pełny wymiar + dyżury

Rodzaj umowy: kontrakt lub umowa o pracę

 

Wynagrodzenie: do indywidualnych uzgodnień z Dyrektorem szpitala

Dodatkowo: w przypadku kontraktu – urlop płatny (wymiar do ustalenia); mieszkanie służbowe (Lekarz pokrywa tyklko koszty zużycia mediów);

Termin: praca od zaraz