(22) 290 42 27

Lekarz Pediatra

JP/060917/1439
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Dla naszego Klienta - szpitala specjalistycznego - poszukujemy Lekarza Pediatrę do pracy w pionie pediatrycznym.

Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie, miasto oddalone od Torunia o ok. 60km 

Placówka: duży specjalistyczny ośrodek szpitalny liczący ponad 30 oddziałów i 50 poradni. Szpital liczy ponad 1100 łóżek, zatrudnionych jest ok. 2000 pracowników. W ciągu roku hospitalizowanych jest ok 43 tys. pacjentów. Szpital jest jedną z najlepiej wyposażonych i najnowocześniejszych placówek w Polsce. Posiada certyfikat norm ISO w zarządzaniu jakością w zakresie: diagnostyki, leczenia zachowawczego i zabiegowego stacjonarnego i ambulatoryjnego, norm w zakresie żywienia pacjentów oraz certyfikat "Szpital bez bólu".

Oddział Dziecięcy Ogólnopediatryczny liczy 31 łóżek. Hospitalizowane są dzieci od 3 do 10 roku życia w liczbie ok. 1500 rocznie. Oddział Pediatrii, Gastroenterologii, Kardiologii, Neurologii, Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej liczy 40 łóżek. Rocznie hospitalizowanych jest ok. 2000 pacjentów w wieku 0-18. Kadrę lekarską tworzą specjaliści pediatrii, gastroenterologii, kardiologii, endokrynologii, alergologii, neurologii dziecięcej i pulmonologii dziecięcej. Oddziałowi Pediatrycznemu podlegają specjalistyczne poradnie dziecięce m.in.: Poradnia Chorób Zakaźnych, Nefrologiczna, Endokrynologiczno-Diabetologiczna, Gastroenterologiczna, Neurologii Wieku Rozwojowego, Pulmonologiczna, Alergologiczna.

 

Wymagania: Lekarz specjalista Pediatrii lub w trakcie specjalizacji

Umowa: kontrakt lub umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: do ustalenia według preferencji i dostępności Lekarza

Wynagrodzenie: do ustalenia w indywidualnej rozmowie z dyrektorem szpitala – uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia, preferowanego wymiaru czasu pracy (praca stała, dyżury, dodatkowa praca w podległych jednostkach)

Termin: praca od zaraz