Optometrysta / Refrakcjonista

JJP/009008021/1704
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

Dodatkowe bonusy: 
dodatek mieszkaniowy

 

Do salonu okulistycznego działającego w ramach prywatnej kliniki okulistycznej w Sopocie, poszukujemy do współpracy osobę na stanowisko

OPTOMETRYSTA / REFRAKCJONISTA.

 

Głównym zadaniem kandydata będzie przeprowadzanie badań optometrycznych pacjentów salonu i kliniki okulistycznej, badań poprzedzających wizytę u lekarza okulisty, a także doradztwo i sprzedaż soczewek i opraw okularowych.

 

Placówka zapewnia pracę z wykwalifikowaną kadrą medyczną, na nowoczesnych urządzeniach diagnostycznych. W przypadku zainteresowania ze strony kandydata dalszym rozwojem zawodowym, oferuje szkolenia, po których kandydat będzie mógł wykonywać dodatkowe badania w postaci np. badań elektrofizjologicznych, tomografii laserowej HRT, badań GDX i OCT.

 

Dyrekcja proponuje współpracę na umowie o pracę lub kontrakcie (w przypadku prowadzenia działalność gosp.). Umowa stała po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Praca 5 dni w tygodniu, w godz. 8.00/9.00-16.00/17.00. W okresie maj-wrzesień również 1 sobota w miesiącu, w godz. 10.00-15.00.

 

Wynagrodzenie wyjściowe brutto to 6.000 zł + comiesięczna premia od sprzedaży – wynagrodzenie jest do indywidualnego ustalenia z kandydatem, w zależności od wykształcenia, doświadczenia, posiadanych umiejętności oraz zakresu współpracy.

Dodatkowo, w przypadku kandydata spoza regionu, który zdecydowałby się na przeprowadzkę do Trójmiasta, przewidziany jest dodatek do wynajmu mieszkania lub dodatek mieszkaniowy do pensji przez okres 6 miesięcy.

Termin: praca możliwa od zaraz