Lekarz Alergolog

JJP/001004021/1805
Wynagrodzenie: 
atrakcyjne

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do niepublicznej przychodni, prowadzącej poradnię alergologiczną w Gorzowie Wielkopolskim oraz w Strzelcach Krajeńskich (20 km od Gorzowa) poszukujemy LEKARZA ALERGOLOGA do współpracy w obu lub w jednym z gabinetów.

 

Oba gabinety są w pełni wyposażone w sprzęt diagnostyczny (spirometr, rhinomanometr, zestawy testów punktowych płatkowych, picflometr, pulsoksymetr,  dermatoskop), zatrudniona jest w ramach asysty pielęgniarka przeszkolona do zakładania i odczytywania testów oraz wykonywania immunoterapii pod nadzorem Lekarza.

Przyjęcia realizowane są w ramach kontraktu z NFZ, przyjęć abonamentowych oraz wizyt prywatnych.

Preferowany czas pracy to:

  • w Strzelcach Krajeńskich: przejęcia i samodzielne prowadzenie poradni 2 lub 3 razy w tygodniu po min. 5 godzin dziennie;
  •  w Gorzowie - wsparcie aktualnie zatrudnionego Alergologa w realizacji zwiększonego kontraktu 1 lub 2 razy w tygodniu po min. 5 godzin dziennie. Jest możliwość w przyszłości zwiększania współpracy, dalsze przejmowanie obowiązków w poradni gorzowskiej.

Dyrekcja proponuje współpracę w oparciu o kontrakt, a wynagrodzenie w wysokości:

  • Strzelce: 50% udziału w przychodach poradni, co obecnie daje Lekarzowi wynagrodzenie tylko z przychodów NFZ w wysokości ok. 7075 zł (przy 2 dniach pracy) + stawka za wizytę prywatną 93,50 zł/wizyta.
  • Gorzów: 55% przychodów, co obecnie daje Lekarzowi ok. 4000 zł/mc (przy 1 dniu pracy) + stawka za wizytę prywatną 93,50 zł/wizyta.

Dla Lekarza, których zechciałby dojeżdżać do przychodni i przenocować na miejscu, zapewnione jest mieszkanie (nowo wyremontowana kawalerka).

Termin rozpoczęcia współpracy: do uzgodnienia