(22) 290 42 27

Lekarz Chirurg

JP/3107017/1000
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

Dla naszego Klienta – szpitala specjalistycznego z woj. kujawsko-pomorskiego, poszukujemy Lekarza Chirurga do pracy w Oddziale Chirurgii Ogólnej.

 

Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie

Placówka: duży specjalistyczny ośrodek szpitalny liczący ponad 30 oddziałów i 50 poradni. Szpital liczy ponad 1100 łóżek, zatrudnionych jest ok. 2000 pracowników. W ciągu roku hospitalizowanych jest ok 43 tys. pacjentów. Szpital jest jedną z najlepiej wyposażonych i najnowocześniejszych placówek w Polsce. Posiada certyfikat norm ISO w zarządzaniu jakością w zakresie: diagnostyki, leczenia zachowawczego i zabiegowego stacjonarnego i ambulatoryjnego, norm w zakresie żywienia pacjentów oraz certyfikat "Szpital bez bólu".

Oddział Chirurgii Ogólnej liczy 27 łóżek. W oddziale wykonywanych jest rocznie ok. 1200 zabiegów chirurgicznych, planowych jak i doraźnych. Są to operacje pełnego zakresu z chirurgii ogólnej metodami tradycyjnymi, jak i laparoskopowymi, w tym: tarczycy, trzustki, dróg żółciowych, żołądka i dwunastnicy, przepuklin metodami tradycyjnymi jak i z użyciem wszczepów siatkowych, urazów brzucha i klatki piersiowej, żylaków i żylaków odbytu oraz niektórych chorób naczyń tętniczych. Przy szpitalu funkcjonuje Poradnia Chirurgiczna.

 

Wymagania: Lekarz specjalista Chirurgii ogólnej lub w trakcie specjalizacji

Umowa: kontrakt lub umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: do ustalenia według preferencji i dostępności Lekarza

Wynagrodzenie: do ustalenia w indywidualnej rozmowie z dyrektorem szpitala – uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia, preferowanego wymiaru czasu pracy (praca stała, dyżury, dodatkowa praca w podległych jednostkach)

Termin: praca od zaraz