Lekarz Dentysta

JJP/028005019/1809
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Dla naszego Klienta - prywatnej Przychodni Stomatologicznej w Kielcach - poszukujemy Lekarza Dentystę do konsultacji ortodontycznych, diagnozowania i leczenia wad zgryzu dzieci i dorosłych.

Placówka: duża prywatna przychodnia stomatologiczna świadcząca kompleksowe usługi stomatologiczne: stomatologia zachowawcza, dziecięca, endodoncja, ortodoncja, periodontologia, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, protetyka. W przychodni znajduje się 8 gabinetów, pracuje 19 Lekarzy. W zakresie ortodoncji zatrudniona jest także asystentka ortodontyczna i technik ortodontyczny. Świadczenia ortodontyczne realizowane są w ramach kontraktu NFZ i przyjęć komercyjnych.

 

Wymagania: Lekarz dentysta specjalista Ortodonta lub Lekarz w trakcie specjalizacji lub Lekarz bez specjalizacji praktykujący w zakresie leczenia ortodontycznego 

Umowa: kontrakt, umowa o pracę lub umowa zlecenia

Czas pracy: do ustalenia według preferencji i dostępności Lekarza  

Wynagrodzenie: dyrekcja placówki jest otwarta na różne formy rozliczenia (wynagrodzenie stałe + rozliczenie procentowe; rozliczenie według procedur; stawka godzinowa + procent, itp.) – do indywidualnego ustalenia bezpośrednio z Lekarzem

Dodatkowo: dla Lekarza, który zechciałby dojeżdżać do przychodni z dalszych regionów placówka zapewnia hotel

Termin: praca od zaraz

 

HRmedica jako agencja rekrutacyjna z tytułu świadczonych usług nie pobiera żadnych opłat od Lekarzy/ Kandydatów do pracy.