Lekarz Dermatolog

JJP/028008020/1435
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do prywatnego centrum medycznego z Kielc, poszukujemy

LEKARZA DERMATOLOGA specjalizującego się w zabiegach MEDYCYNY ESTSTYCZNEJ.

 

Centrum działa od 5 lat. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, a także ginekologii estetycznej, dermatologii i medycyny estetycznej.

W centrum funkcjonuje nowoczesny blok operacyjny i gabinety, wyposażone min. w laser frakcyjny, ablacyjny, nieablacyjny i diodowy. Zespół lekarski liczy obecnie 13 Lekarzy specjalistów.

Centrum poszukuje do współpracy Lekarza, który będzie konsultował pacjentów do zabiegów i wykonywał zabiegi z zakresu:

  • laseroterapii, pracującego z laserem Alma Harmony (mile widziany również Co2 Monalisa Touch) przy wykonywaniu zabiegów: nieablacyjne odmładzanie skóry, poprawa kolorystyki i likwidacja przebarwień, zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych, dermabrazja laserowa, laserowa redukcja blizn, resurfacing.
  • medycyny estetycznej, w tym.: zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, kwasu hialuronowego i botoksu (modelowanie ust, wypełnianie bruzd i zmarszczek, korekcja zmarszczek mimicznych, volumetria twarzy, leczenie nadpotliwości).

 

Dyrekcja placówki proponuje współpracę w oparciu o kontrakt, a warunki finansowe pozostawia do uzgodnienia bezpośrednio z Lekarzem.

Wymiar współpracy jest do ustalenia według dostępności Lekarza, przy czym min. to przyjęcia 4 razy w miesiącu. Mile widziany jest również Lekarz spoza Kielc, który chciałby przyjeżdżać do kliniki w uzgodnione dni. 

 

Termin: praca od zaraz