(22) 290 42 27

Lekarz Ginekolog

JJP/02805019/1600
Wynagrodzenie: 
atrakcyjne

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do centrum leczenia niepłodności w Bydgoszczy - poszukujemy LEKARZA GINEKOLOGA.

Placówka: prywatna klinika specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Placówka zapewnia kompleksową diagnostykę niepłodności żeńskiej i męskiej, leczenie podstawowe oraz wysoko specjalistyczne z obszaru IVF

 

Lokalizacja: Bydgoszcz

Wymagania względem Lekarza:  poszukujemy Lekarza specjalistę Położnictwa i ginekologii z doświadczeniem w leczeniu niepłodności lub Lekarza bez doświadczenia ale planującego przyszłość zawodową w tym obszarze. Do zadań Lekarza będzie również należało prowadzenie ciąży.

W przypadku zainteresowania ze strony Lekarza jest możliwość rozszerzenia współpracy o diagnostykę prenatalną (dot. Lekarzy posiadających uprawnienia do wykonywania USG w zakresie diagnostyki prenatalnej, w tym FMF)

 

Wymiar czasu pracy: min. 3 dni w tygodniu, w tym 2 popołudnia oraz 1-2 soboty w miesiącu.

Umowa: współpraca w oparciu o kontrakt. Wynagrodzenie do ustalenia w indywidualnej rozmowie z Lekarzem.

Dodatkowe bonusy: placówka oferuje możliwość zrobienia doktoratu, odbycia specjalizacji w zakresie Endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Oferuje ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karty multisport.

Termin: praca od zaraz

 

 

HRmedica jako agencja rekrutacyjna z tytułu świadczonych usług nie pobiera żadnych opłat od Lekarzy/ Kandydatów do pracy.