Lekarz - Hospicjum Domowe

JJP/002008021/1632
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do Hospicjum Domowego dla Dzieci, mającego siedzibę w Gdańsku, poszukujemy do stałej współpracy LEKARZY SPECJALISTÓW: Medycyny paliatywnej, Medycyny rodzinnej, Pediatrów, Neonatologów, Anestezjologów, Neurologów dziecięcych, Chirurgów dziecięcych oraz Onkologów i Hematologów dziecięcych.

 

Hospicjum działa od 2014 roku. Pod opieką ma średnio 20-25 małych pacjentów. Zespół hospicjum tworzy 7 Lekarzy, 5 specjalistycznych pielęgniarek, 7 fizjoterapeutów oraz 2 psychologów.

 

Dyrekcja placówki zainteresowana jest nawiązaniem z Lekarzem stałej współpracy, chętnie w wymiarze 120-160 godzin w miesiącu + 5 dyżurów pod telefonem w miesiącu. Inny mniejszy wymiar również jest możliwy – do uzgodnienia według dostępności Lekarza.

Praca w systemie dziennym rozpoczyna się odprawą o 8.15 w siedzibie hospicjum. Po niej następują w trybie planowym wizyty u pacjentów, konsultacje lub teleporady.

Wizyty, w zależności od potrzeby, Lekarz realizuje samodzielnie lub w zespole z pielęgniarką i/lub fizjoterapeutą i/lub psychologiem. Lekarz otrzymuje do dyspozycji samochód służbowy, a gdyby chciał korzystać z własnego, otrzymuje zwrot kosztów.

Dyżury realizowane są w formie dostępności Lekarza pod telefonem, np. w miejscu zamieszkania. Są to dyżury 16-godzinne w dni powszednie i 24-godzinne w weekendy. Dyżur rozpoczyna się o 15:50.  

 

Dyrekcja hospicjum proponuje współpracę w oparciu o kontrakt lub umowę o pracę. Proponowane wynagrodzenie na kontrakcie to 13.000 zł + dyżur pod telefonem w zwykłe dni 530 zł/dyżur, w weekendy 800 zł/dyżur. W przypadku konieczności wyjazdu do pacjenta w trybie interwencyjnym, Lekarz otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie.

Praca od zaraz.