Lekarz Kardiolog

JJP/028008020/0938
Wynagrodzenie: 
80-100 zł/h

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do szpitala specjalistycznego położonego w woj. kujawsko-pomorskim przy autostradzie A1 - ok. 60 km od Torunia, 130 km od Łodzi, poszukujemy do stałej pracy na Oddziale Kardiologicznym

LEKARZA KARDIOLOGA.

 

Szpital, o trzecim stopniu referencyjności, to 20 oddziałów, 24 poradnie specjalistyczne, 5 zakładów i 9 pracowni szpitalnych. Obecnie w trakcie rozbudowy oraz realizacji programu modernizacji struktury i wymiany sprzętu medycznego.  

Oddział Kardiologii liczy 44 łóżka, w tym 12 intensywnej opieki kardiologicznej. Oddział prowadzi Zespół Pracowni Interwencji Sercowo-Naczyniowej (p. hemodynamiki, elektrofizjologii i elektroterapii), pracownie echo i usg Doppler oraz Poradnię Kardiologiczną (w tym kontroli stymulatorów). Kierownikowi Oddziału podlega również Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej, liczący 10 łóżek. Szpital jest w trakcie uruchomiania programu KOS-zawał.

Średnia ilość pacjentów w II połowie 2019 r. to 31 pacjentów na dobę. Obecnie zespół lekarski tworzy 5 Lekarzy specjalistów Kardiologii, 3 rezydentów oraz 4 specjalistów Chorób wewnętrznych, w tym 2 w trakcie specjalizacji z Kardiologii.

 

Warunki: Dyrekcja szpitala poszukuje do współpracy zarówno Lekarzy specjalistów Kardiologii oraz Lekarzy w trakcie specjalizacji.

Preferowany jest pełny wymiar czasu pracy + dyżury. Inny wymiar jest do uzgodnienia.

Współpraca w oparciu o kontrakt, przy stawce 80-100 zł/godz. – do ustalenia w zależności od stopnia specjalizacji, zakresu współpracy i wymiaru współpracy.

Termin: praca od zaraz