Lekarz Medycyny estetycznej

JJP/015010020/1749
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do prywatnego centrum chirurgicznego w Kielcach, poszukujemy

Lekarza specjalizującego się w laseroterapii i zabiegach medycyny estetycznej.

 

Centrum działa od 5 lat. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, a także ginekologii estetycznej, dermatologii i medycyny estetycznej.

W centrum funkcjonuje nowoczesny blok operacyjny i gabinety, wyposażone min. w laser frakcyjny, ablacyjny, nieablacyjny i diodowy. Zespół lekarski liczy obecnie 13 Lekarzy specjalistów.

 

Centrum poszukuje do współpracy Lekarza, który będzie konsultował pacjentów do zabiegów i wykonywał zabiegi z zakresu:

- laseroterapii, pracującego z laserem Alma Harmony (mile widziany również Co2 Monalisa Touch) przy wykonywaniu zabiegów: nieablacyjne odmładzanie skóry, poprawa kolorystyki i likwidacja przebarwień, zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych, dermabrazja laserowa, laserowa redukcja blizn, resurfacing.

- medycyny estetycznej, w tym.: zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, kwasu hialuronowego i botoksu (modelowanie ust, wypełnianie bruzd i zmarszczek, korekcja zmarszczek mimicznych, volumetria twarzy, leczenie nadpotliwości).

 

Dyrekcja placówki proponuje współpracę w oparciu o kontrakt, a warunki współpracy pozostawia do uzgodnienia bezpośrednio z Lekarzem.

Wymiar współpracy jest do ustalenia według preferencji Lekarza, przy czym min. to przyjęcia 4x w miesiącu.   

 

Termin: praca od zaraz