(22) 290 42 27

Lekarz Okulista

JP/01012017/1826
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

Dp szpitala specjalistycznego z woj. kujawsko-pomorskiego, poszukujemy Lekarza Okulistę do pracy w Oddziale Okulistycznym.

 

Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie, miasto oddalone od Torunia o ok. 60km

Placówka: duży wielospecjalistyczny ośrodek szpitalny liczący ponad 30 oddziałów i 50 poradni. Szpital liczy ponad 1100 łóżek, zatrudnionych jest ok. 2000 pracowników. W ciągu roku hospitalizowanych jest ok 43 tys. pacjentów. Szpital jest jedną z najlepiej wyposażonych i najnowocześniejszych placówek w Polsce. Posiada certyfikat norm ISO w zarządzaniu jakością w zakresie: diagnostyki, leczenia zachowawczego i zabiegowego stacjonarnego i ambulatoryjnego, norm w zakresie żywienia pacjentów oraz certyfikat "Szpital bez bólu".

Oddział Okulistyczny liczy 14 łóżek. Rocznie hospitalizowanych jest ok. 1600 pacjentów. Oddział prowadzi leczenie zachowawcze chorób oczu, a także przeprowadza operacje zaćmy, jaskry, zeza, operacje plastyczne aparatu ochronnego oka. Wykonywane są również: angiografia fluoresceinowa, SOCT, fotokoagulacja tylnego odcinka, YAG - kapsulotomia, YAG - irydotomia obwodowa, SLT - selektywna trabekuloplastyka.

Oddział okulistyczny wyposażony jest w liczny sprzęt diagnostyczno-operacyjny, w tym wysokiej klasy fakoemulsyfikator, posiada własny blok operacyjny. Przy szpitalu funkcjonuje Poradnia Okulistyczna dla Dzieci i Dorosłych.

 

Wymagania: Lekarz specjalista Okulistyki lub Lekarz w trakcie specjalizacji

Umowa: kontrakt lub umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: do ustalenia według preferencji i dostępności Lekarza (pełny wymiar, część etatu, dyżury)

Wynagrodzenie: do ustalenia w indywidualnej rozmowie z dyrektorem szpitala – uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia, preferowanego wymiaru czasu pracy (praca stała, dyżury, dodatkowa praca w podległych jednostkach)

Termin: praca od zaraz