(22) 290 42 27

Lekarz Ortodonta

JJP/018009019/1035
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Dla naszego Klienta – prywatnej kliniki stomatologicznej z Gdańska, poszukujemy

LEKARZA DENTYSTĘ - ORTODONTĘ

 

Specyfika placówki:  prywatna klinika stomatologiczna specjalizująca się w kompleksowym leczeniu dentystycznym opartym na wysoko zaawansowanych technologiach diagnostycznych i zabiegowych.

Pacjentami kliniki są wyłącznie osoby dorosłe. Około 80% pacjentów stanowią Skandynawowie, realizujący tzw. duże/całościowe plany leczenia.

Zespół lekarski tworzy 21 stomatologów różnych specjalności, którzy w swojej pracy łączą profesjonalne umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią (min. Digital Smile Design). Praca odbywa się na 4 ręce.

 

Zakres wymaganych zabiegów:  planowanie leczenia w oparciu o diagnostykę CBCT, zdjęcia cefalometryczne, badanie stawu skroniowo-żuchwowego i projekt DSD; leczenie za pomocą aparatów stałych metalowych, szafirowych, bezligaturowych; planowanie i prowadzenie leczenia w systemie Invisalign, Clear Aligner; planowanie leczenia przy wykorzystaniu kortykotomii i miniimplantów.

Dodatkowe wymagania: dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i piśmie).

 

Warunki: Dyrekcja centrum proponuje współpracę w oparciu o kontrakt, a wysokość i formę rozliczenia pozostawia do ustalenia w bezpośredniej rozmowie z Lekarzem. Preferowany czas pracy to 1-2 razy w tygodniu po 6 godzin. Mile widziany jest również Lekarz spoza Trójmiasta, który chciałby przyjeżdżać do kliniki np. co tydzień na 1 cały dzień.

Termin: praca od zaraz