(22) 290 42 27

Lekarz Ortopeda - praca dodatkowa

AS/19005017/1512
Wynagrodzenie: 
do uzgodnienia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do jednego z najprężniejszych ośrodków specjalizujących się w leczeniu wad i zaburzeń rozwojowych w Polsce, poszukujemy Lekarza specjalisty Ortopedy do stałej współpracy w wymiarze 1 dnia w tygodniu.

W strukturach placówki jest 3-oddziałowy szpital (łącznie 11 łóżek) z blokiem operacyjnym z salą wybudzeń i stanowiskiem intensywnej terapii, 37 poradni oraz zaplecze diagnostyczne (w tym Poradnia preluksacyjna, Pracownie: USG, fizjoterapii i fizjoterapii dla dzieci, Poradnia chirurgii ogólnej oraz chirurgii ogólnej dla dzieci a także Gabinet zabiegowy).

Placówka zlokalizowana jest na zachodnich obrzeżach Warszawy. Dzięki bliskości trasy S8, dojazd z lewobrzeżnych dzielnic Warszawy i lotniska Okęcie nie zajmuje więcej niż kwadrans. 

Klient poszukuje Lekarza gotowego nawiązać długofalową współpracę, na początku na 1 dzień w tygodniu, z możliwością rozszerzenia współpracy w przyszłości.

Wymagania: umiejętność wykonywania badań USG potwierdzona dyplomem, mile widziana elastyczność wobec wieku pacjenta (dorośli i dzieci).