Lekarz Periodontolog

JJP/018009019/1250
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Dla naszego klienta – prywatnej kliniki stomatologicznej z Gdańska, poszukujemy

LEKARZA specjalistę PERIODONTOLOGII

 

Specyfika placówki:  prywatna klinika stomatologiczna specjalizująca się w kompleksowym leczeniu dentystycznym opartym na wysoko zaawansowanych technologiach diagnostycznych i zabiegowych.

Pacjentami kliniki są wyłącznie osoby dorosłe. Około 80% pacjentów stanowią Skandynawowie, realizujący tzw. duże/całościowe plany leczenia.

Zespół lekarski tworzy 21 stomatologów różnych specjalności, którzy w swojej pracy łączą profesjonalne umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią (min. Digital Smile Design). Praca odbywa się na 4 ręce.

 

Zakres wymaganych zabiegów:  root planing, frenulectomia, zabiegi płatowe, vestibuloplastyka, wydłużanie koron klinicznych (gingiwektomia, osteotomia), kortykotomia, sterowana regeneracja kości (za pomocą biomateriałów, membran, Emdogein), przeszczepy tkanki łącznej, pokrycie recesji, augmentacja tunelowa, plastyka dziąsła i wyrostka, diagnostyka i leczenie zmian na błonach śluzowych,  planowanie leczenia w oparciu o diagnostykę CBCT, znajomość pracy z szablonem chirurgicznym.

Dodatkowe wymagania: dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i piśmie).

 

Warunki: Dyrekcja centrum proponuje współpracę w oparciu o kontrakt, a wysokość i formę rozliczenia pozostawia do ustalenia w bezpośredniej rozmowie z Lekarzem. Preferowany  czas pracy to 1-3 razy w tygodniu. Mile widziany jest również Lekarz spoza Trójmiasta, który chciałby przyjeżdżać do kliniki np. co tydzień na 1 cały dzień.  

Termin: praca od zaraz