Lekarz Psychiatra

JJP/011003020/1900
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do prywatnego centrum medycznego położonego niedaleko Szpitala MSWiA w Warszawie, poszukujemy LEKARZA PSYCHIATRĘ do współpracy w ramach tele-porad i docelowo pracy stacjonarnej.

 

Placówka świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki medycznej oraz piętnastu poradni specjalistycznych. Konsultacje pacjentów w zakresie Psychiatrii, odbywają się przede wszystkim w ramach kontraktu z NFZ oraz /rzadziej/ przyjęć komercyjnych.

 

Tele-porady Lekarz może udzielać będąc w poradni lub z domu. W przypadku pracy z domu, Lekarz będzie proszony o zainstalowanie na własnym komputerze oprogramowania umożliwiającego pracę zdalną. Wymiar współpracy jest do uzgodnienia, chętnie 3 x w tygodniu.

Praca stacjonarna, tj. udzielanie porad na miejscu w przychodni z bezpośrednim kontaktem z pacjentem. Wymiar takiej współpracy jest do uzgodnienia, możliwy nawet 1 raz w tygodniu.

Obecnie Lekarz może udzielać same teleporady, docelowo oczekuje się również pracy w formie tradycyjnych przyjęć stacjonarnych.  

 

Dyrekcja placówki proponuje współpracę w oparciu o kontrakt, wysokość wynagrodzenia pozostawia do uzgodnienia w bezpośredniej rozmowie z Lekarzem.

Termin rozpoczęcia współpracy jest możliwy od zaraz.