(22) 290 42 27

Lekarz Radiolog

JP/30011017/1846
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

Do szpitala specjalistycznego z woj. kujawsko-pomorskiego, poszukujemy Lekarza Radiologa do pracy w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

 

Placówka: duży specjalistyczny ośrodek szpitalny liczący ponad 30 oddziałów i 50 poradni. Szpital liczy ponad 1100 łóżek, zatrudnionych jest ok. 2000 pracowników. W ciągu roku hospitalizowanych jest ok 43 tys. pacjentów. Szpital jest jedną z najlepiej wyposażonych i najnowocześniejszych placówek w Polsce. Posiada certyfikat norm ISO w zarządzaniu jakością w zakresie: diagnostyki, leczenia zachowawczego i zabiegowego stacjonarnego i ambulatoryjnego, norm w zakresie żywienia pacjentów oraz certyfikat "Szpital bez bólu".

W skład Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej wchodzi Pracownia Rezonansu Magnetycznego (2 rezonanse), Pracownia Tomografii Komputerowej (2 tomografy), Pracownia Radiologii Konwencjonalnej, Pracownia Ultrasonografii (kilkanaście aparatów, w tym kilka z funkcją Dopplera) oraz Pracownia Mammograficzna. Zakład Radiologii pracuje w oparciu o system informatyczny. Opisy badań wykonywane są w wersji elektronicznej i od razu trafiają do systemu. W Zakładzie pracuje obecnie na stałe 4 Lekarzy + dyżuranci, a także w razie potrzeby jest wparcie w oparciu o teleradiologię.  

 

Wymagania: Lekarz specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej lub w trakcie specjalizacji

Umowa: kontrakt lub umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: do ustalenia według preferencji i dostępności Lekarza

Wynagrodzenie: do ustalenia w indywidualnej rozmowie z dyrektorem szpitala – uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia, preferowanego wymiaru czasu pracy (praca stała, dyżury) 

Termin: praca od zaraz