(22) 290 42 27

Lekarz Radiolog

JJP/018009019/0800
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Dla naszego Klienta - prywatnego centrum diagnostycznego - poszukujemy LEKARZA RADIOLOGA do współpracy ambulatoryjnej lub współpracy w zakresie teleradiologii.

 

Do współpracy stacjonarnej / ambulatoryjnej poszukujemy Lekarzy do placówek położonych w Kielcach, Busku-Zdroju, Skarżysku-Kamiennej i we Włoszczowej.

  • W Kielcach wykonywane są badania TK w godzinach 8-20 oraz MR w godzinach 7-22
  • W Busku tylko TK w godzinach 8-20
  • W Skarżysku TK i RM w godz. 8-20
  • We Włoszczowej tylko TK w godz. 8-16.

Dyrekcja centrum jest zainteresowana nawiązaniem z Lekarzem stałej współpracy, w dowolnym wymiarze – według dostępności Lekarza.

Lekarz ma możliwość pracy wyłącznie w jednym wybranym przez siebie ośrodku, a w przypadku zainteresowania - w kilku lokalizacjach.

 

W zakresie teleradiologii, badania obejmują wyłącznie tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny. Centrum diagnostyczne zaopatruje Lekarza w specjalistyczny zestaw urządzeń do pracy zdalnej wraz z oprogramowaniem oraz zapewnia specjalistyczne szkolenie.

Wymiar współpracy zależy wyłącznie od Lekarza - Lekarz decyduje o ilości badań, którą chce otrzymywać w danym tygodniu/miesiącu.

Dyrekcja centrum proponuje współpracę w oparciu o kontrakt, jest otwarta na rozmowę z Lekarzem na temat wysokości wynagrodzenia i formy rozliczenia (stawka godzinowa, rozliczenie za badanie).

Termin: praca od zaraz