Lekarz Radioterapeuta Onkologiczny

JJP/008012020/1606
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

Dodatkowe bonusy: 
dodatek relokacyjny

 

Na zlecenie dyrekcji Centrum Onkologii działającego na Dolnym Śląsku poszukujemy LEKARZA specjalistę RADIOTERAPII ONKOLOGICZNEJ lub w trakcie specjalizacji do stałej współpracy.

 

Centrum działa przy szpitalu, realizując świadczenia medyczne w oparciu o teleterapię i brachyterapię. Leczenie obejmuje wszystkie nowotwory złośliwe, odbywa się w trybie ambulatoryjnym. W skali roku leczonych jest ok. 2000 dorosłych pacjentów. Placówka posiada: TK, 2 aparaty do radioterapii i 2 do brachyterapii, Align RT, endoskop, USG.

Obecnie z placówką współpracuje 7 Lekarzy. Współpraca obejmuje pracę w Poradni Onkologicznej, w Zakładzie Radioterapii, udział w konsultacjach onkologicznych i konsyliach DILO.

 

Praca w centrum odbywa się od poniedziałku do piątku, w przypadku poradni od godz. 8:00, w przypadku radioterapii od 6:00/8:00 do 16:00/24:00 – w zależności od ilości pacjentów.

Preferowany czas pracy to pełny etat, mniejszy wymiar również jest możliwy przy czym min. to 3 dni w tygodniu.

Dyrekcja proponuje współpracę w oparciu o kontrakt, przy stawce od 120 zł/godz. do 180 zł/godz. – wynagrodzenie wlaściwe jest do bezpośredniego ustalenia z zainteresowanym Lekarzem (zależne od stopnia specjalizacji, wykonywanych procedur, zakresu współpracy, itp.). Dodatkowo, w przypadku relokacji Lekarza i podjęcia pracy w pełnym wymiarze przewidziany jest comiesięczny pakiet relokacyjny w wysokości 3500 zł/brutto.

 

Termin rozpoczęcia współpracy: do ustalenia, chętnie od zaraz.