Lekarz Radioterapeuta onkologiczny

AS/024002022/1352
Wynagrodzenie: 
jak poniżej

Czas pracy:

Rodzaj umowy:Do Centrum Onkologii na Mazowszu poszukujemy Lekarza specjalisty do stałej współpracy w ramach Oddziału Radioterapii.

 

Centrum funkcjonuje od 2016r., zatrudnia ponad 400 pracowników i zabezpiecza opiekę onkologiczną dla regionu liczącego ok. 1,5 mln ludności. W jego strukturach: 5 Oddziałów (Radioterapii, Onkologii klinicznej, Chemioterapii dziennej, Chirurgii onkologicznej, AIT – w sumie 150 łóżek), 10 poradni specjalistycznych oraz nowoczesna baza diagnostyczna. Do końca ubiegłego roku w Centrum leczono ponad 11 000 pacjentów, a od października szpital kształci studentów medycyny.

45-łóżkowy Oddział Radioterapii działa w połączeniu z Zakładem Radioterapii i Pracownią Brachyterapii i zatrudnia 8 Lekarzy. Pacjenci mają dostęp do najbardziej zaawansowanych metod napromieniania z pól zewnętrznych (m.in. 3DCRT, IMRT, IGRT, VMAT, GATING, SRS i SBRT). Małoinwazyjne leczenie nowotworów układu nerwowego odbywa się przy wykorzystaniu urządzenia Gamma Knife w warszawskiej jednostce będącej częścią Centrum Onkologii.


Forma zatrudnienia: preferowana umowa cywilnoprawna

Czas pracy: chętnie pełen wymiar godzin, minimum 3 dni w tygodniu

Wynagrodzenie: 150 zł/godz. + 5% od pacjenta w teleterapii, do negocjacji

Termin rozpoczęcia: zgodny z dyspozycyjnością Kandydata, możliwa praca od zaraz