Fizyk medyczny

JJP/030005023/1104
Wynagrodzenie:
10 tys.- 16 tys.

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

Dodatkowe bonusy:
dodatek relokacyjny

Do centrum onkologicznego w Koszalinie poszukujemy Fizyka medycznego - specjalistę lub w trakcie specjalizacji.

Dyrekcja proponuje współpracę na umowie o pracę lub kontrakcie. Proponowane wynagrodzenie kształtuje się na poziomie 10.000-16.000 zł brutto na umowie o pracę lub 70-130 zł/godz. w przypadku kontraktu. Wynagrodzenie jest do indywidualnego ustalenia z kandydatem, w zależności od doświadczenia, posiadanych umiejętności oraz zakresu współpracy. Dodatkowo, w przypadku kandydata spoza regionu, który zdecyduje się na przeprowadzkę do Koszalina, przewidziany jest płatny przez rok dodatek relokacyjny w wysokości do 3.000 zł brutto.

Główne zadania kandydata:

  • planowanie leczenia w teleradioterapii i brachyterapii,
  • współpraca merytoryczna z lekarzem radioterapeutą w procesach planowania i realizacji leczenia,
  • dokonywanie bieżącej oceny efektów radiobiologicznych proponowanego leczenia,
  • bieżąca kontrola kart napromieniowania pacjenta,
  • wykonywanie okresowej kontroli systemów planowania leczenia zgodnie z obowiązującymi przepisami i zaleceniami,
  • wykonywanie dozymetrycznych pomiarów in vivo,
  • wykonywanie testów kontroli jakości aparatury diagnostycznej stanowiącej linię terapeutyczną zakładu radioterapii.

Termin rozpoczęcia współpracy: do ustalenia