Optometrysta

JJP/009008021/1704
Wynagrodzenie: 
od 6000 zł

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

Dodatkowe bonusy: 
premia

 

Do prywatnej kliniki okulistycznej w Sopocie, poszukujemy osobę swobodnie poruszającą się w zakresie optometrii na stanowisko

OPTOMETRYSTA.

 

Głównym zadaniem kandydata będzie przeprowadzanie badań optometrycznych u pacjentów kliniki okulistycznej i działającego w ramach kliniki salonu optycznego, badań poprzedzających wizytę u lekarza okulisty, dobór szkieł okularowych (współpraca nie obejmuje sprzedaży).

Badania uwzględniają:

  • wywiad dotyczący schorzeń i wad wzroku
  • pomiar ciśnienia śródgałkowego tonometrem powietrznym
  • autorefraktometr
  • badanie na foropterze
  • dobór korekcji okularowej lub tylko ocena ostrości wzroku bez doboru szkieł okularowych
  • wprowadzenie wyników do  dokumentacji elektronicznej

 

Placówka zapewnia pracę z wykwalifikowaną kadrą medyczną, na nowoczesnych urządzeniach diagnostycznych. W przypadku zainteresowania ze strony kandydata dalszym rozwojem zawodowym, oferuje szkolenia, po których kandydat będzie mógł wykonywać dodatkowe badania w postaci np. badań elektrofizjologicznych, tomografii laserowej HRT, badań GDX i OCT.

 

Dyrekcja proponuje współpracę na umowie o pracę lub kontrakcie (w przypadku prowadzenia działalność gosp.). Umowa stała po 1-miesięcznym okresie próbnym.

Praca 5 dni w tygodniu, w godz. 8.00/9.00-16.00/17.00. W okresie maj-wrzesień również 1 sobota w miesiącu, w godz. 10.00-15.00.

 

Proponowane wynagrodzenie brutto od 6000 + premia zależna od wyników – wynagrodzenie jest do indywidualnego ustalenia z kandydatem, w zależności od wykształcenia, doświadczenia, posiadanych umiejętności oraz zakresu współpracy.

 

Termin: praca możliwa od zaraz