O nas

W placówce medycznej dobrze dobrany zespół to przede wszystkim gwarancja dostępności i ciągłości świadczeń medycznych, zarówno tych zakontraktowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, jak i komercyjnych.

Od lat udowadniamy, że współpraca z wyspecjalizowaną agencją rekrutacji może ułatwić zarządzanie placówką medyczną i zapewnić komfort pracy personelowi, przekładając się przy tym na jakość świadczonych usług i budowę pożądanego wizerunku podmiotu na rynku medycznym, w otoczeniu wewnętrznym i zewnętrznym.

Jak to robimy? To proste.

  • Po pierwsze, usługi dla sektora medycznego są naszym jedynym a nie jednym z wielu obszarem działalności. Dlatego m.in. pracujemy w godzinach dopasowanych do trybu pracy naszych Klientów i Kandydatów.
  • Po drugie, nie jesteśmy dużą korporacją i nie postępujemy zgodnie ze sztywnymi procedurami. Dlatego możemy pozwolić sobie na większą elastyczność w działaniach i indywidualne podejście do każdego Klienta i Kandydata.
  • Po trzecie, setki rozmów z Kandydatami i znajomość rynku pozwalają nam proponować niestandardowe rozwiązania. Dlatego nasi Klienci chętnie korzystąją z naszego 17-letniego doświadczenia, nawiązując bliską współpracę już od samego początku naszej znajomości.
  • Po czwarte, w praktyce stosujemy zasadę, że zaangażowanie i dobra komunikacja to podstawa w naszej pracy. Dlatego nasi Klienci i Kandydaci traktują nas jak partnerów, a nie jak zewnętrznych pośredników.