Lekarze - Oferty pracy

Lekarz Chirurg naczyniowy
świętokrzyskie
Oferta pracy dla Lekarza specjalisty Chirurgii naczyniowej lub Lekarza chcącego rozpocząć specjalizację z Chirurgii naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
Lekarz Diabetolog
zachodniopomorskie
Oferta pracy dla Lekarza Diabetologa w prywatnej Poradni Diabetologicznej. Praca dodatkowa, w niepełnym wymiarze - możliwe przyjęcia nawet 1x w tygodniu.
Lekarz Radiolog
pomorskie
Oferta pracy dodatkowej dla Lekarza Radiologa przy opisie badań MR. Praca w centrum Gdyni.
Lekarz Kardiolog
warmińsko-mazurskie
Oferta pracy dla Lekarza specjalisty Kardiologa lub Chorób wewnętrznych chcącego rozpocząć specjalizację z Kardiologii. Praca stała lub dodatkowa na Mazurach.
Lekarz Ginekolog
dolnośląskie
Oferta pracy dla Lekarza Ginekologa w prywatnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym we Wrocławiu.
Lekarz Laryngolog
mazowieckie
Oferta pracy dla Lekarza specjalisty lub Lekarza w trakcie specjalizacji w zakresie Otorynolaryngologii w prywatnym centrum medycznym w Warszawie. Dostępne lokalizacje: Ochota, Śródmieście, Żoliborz, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Tarchomin, Praga Płd.
Lekarz POZ
kujawsko-pomorskie
Oferta pracy dla Lekarza POZ - specjalisty Medycyny rodzinnej lub Chorób wewnętrznych lub Lekarza w trakcie jednej z tych specjalizacji - w przychodni niepublicznej. Oferta z mieszkaniem.
Lekarz POZ
kujawsko-pomorskie
Oferta pracy dla Lekarz POZ w wymiarze 3-4 godz. dziennie (godziny poranne). Możliwość skorzystania z mieszkania służbowego w Toruniu.
Lekarz POZ
łódzkie
Oferta pracy dla Lekarza specjalisty Medycyny rodzinnej lub Chorób wewnętrznych w przychodni niepublicznej w Rawie Mazowieckiej. Praca na kontrakcie lub umowie o pracę.

Strony