Lekarze - Oferty pracy

Lekarz Neurolog
dolnośląskie
Oferta pracy dla Lekarza specjalisty Neurologa w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym. Szpital publiczny na Dolnym Śląsku, dowolny wymiar godzin.
Lekarz Psychiatra Dzieci i Młodzieży
opolskie
Oferta pracy dla Lekarza specjalisty lub Lekarza w trakcie specjalizacji z zakresu Psychiatrii dziecięcej i młodzieży. Szpital specjalistyczny na Opolszczyźnie.
Lekarz Radiolog
wielkopolskie
Oferta pracy dla Lekarza Radiologa z doświadczeniem i zainteresowaniem w kierunku diagnostyki piersi. Praca w prywatnym ośrodku w Poznaniu.
Lekarz Rehabilitacji Medycznej
opolskie
Oferta pracy dla Lekarza specjalisty lub Lekarza w trakcie specjalizacji. Praca w Oddz. Rehabilitacji neurologicznej z pododdziałem rehabilitacji ogólnoustrojowej na Opolszczyźnie.
Lekarz Medycyny Paliatywnej - Ordynator
mazowieckie
Oferta pracy dla Lekarza specjalisty Medycyny Paliatywnej w hospicjum stacjonarnym pod Warszawą.
Lekarz Pediatra
mazowieckie
Oferta pracy dla Lekarza specjalisty Pediatrii w prywatnym centrum medycznym. Tylko przyjęcia komercyjne. Dowolny wymiar czasu pracy.
Lekarz Kardiolog
warmińsko-mazurskie
Oferta pracy dla Lekarza specjalisty Kardiologa lub Chorób wewnętrznych chcącego rozpocząć specjalizację z Kardiologii. Praca stała lub dodatkowa.
Lekarz Neurolog
lubuskie
Oferta pracy dodatkowej dla Lekarza Neurologa - specjalisty lub w trakcie specjalizacji. Praca 1 lub 2 dni w tygodniu po 4-5 godz. w poradni neurologicznej.
Lekarz Rehabilitacji Medycznej
mazowieckie
Oferta pracy dodatkowej dla Lekarza specjalisty Rehabilitacji medycznej w Warszawie. Praca z pacjentami NFZ, w poradni i oddziale dziennym. Wymiar czasu: 10 godzin w tygodniu.

Strony