Pielęgniarka w hospicjum

JJP/014010021/1132
Wynagrodzenie: 
do uzgodnienia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do hospicjum domowego dla dzieci, mającego siedzibę w Gdańsku, poszukujemy do stałej współpracy

PIELĘGNIARKI i PIELĘGNIARZY.

 

Hospicjum działa od 2014 roku. Pod opieką ma średnio 20-25 małych pacjentów. Zespół hospicjum tworzy 7 Lekarzy, 5 specjalistycznych pielęgniarek, 7 fizjoterapeutów oraz 2 psychologów.

Dyrekcja placówki zainteresowana jest nawiązaniem z Pielęgniarką stałej współpracy, chętnie w pełnym wymiarze + 6 dyżurów pod telefonem w miesiącu.

 

Praca w systemie dziennym odbywa się w godzinach 8:15-15:50. Rozpoczyna się odprawą w siedzibie hospicjum, po niej następują w trybie planowym wizyty u pacjentów w domu. Pielęgniarka otrzymuje do dyspozycji samochód służbowy (dlatego posiadanie prawa jazdy kat. B jest warunkiem koniecznym).

Dyżury realizowane są w formie dostępności pod telefonem, np. w miejscu zamieszkania. Są to dyżury 16-godzinne w dni powszednie i 24-godzinne w weekendy. Dyżur rozpoczyna się o 15:50. Gdy jest konieczność wyjazdu do pacjenta, jest on realizowany razem z lekarzem.

Dyrekcja hospicjum proponuje współpracę w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie jest do indywidualnego uzgodnienia, w zależności od wykształcenia, specjalizacji, lat doświadczenia, itp. Dyżury pod telefonem są dodatkowo płatne + oferowany jest dodatkowy dzień urlopu za dyżur weekendowy. Możliwe są również dodatki funkcyjne.

 

Termin: praca od zaraz