Lekarz Dermatolog

JJP/015012023/1134
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do prywatnego centrum chirurgicznego w Kielcach, poszukujemy Lekarza Dermatologa wykonującego zabiegi z zakresu Medycyny estetycznej.

 

Centrum działa od 9 lat. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej i ogólnej, a także ginekologii estetycznej, dermatologii i medycyny estetycznej.

W centrum funkcjonuje nowoczesny blok operacyjny i gabinety, wyposażone min. w laser frakcyjny, ablacyjny, nieablacyjny i diodowy. Zespół lekarski liczy obecnie 13 Lekarzy specjalistów.

 

Centrum poszukuje do współpracy Lekarza, który będzie konsultował pacjentów i wykonywał zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, kwasu hialuronowego i botoksu; a w przypadku umiejętności również laseroterapii - praca z laserem Alma Harmony oraz Co2 Monalisa Touch przy wykonywaniu zabiegów: nieablacyjne odmładzanie skóry, poprawa kolorystyki i likwidacja przebarwień, zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych, dermabrazja laserowa, laserowa redukcja blizn, resurfacing.

 

Dyrekcja placówki proponuje współpracę w oparciu o kontrakt, a warunki współpracy pozostawia do uzgodnienia bezpośrednio z Lekarzem.

Wymiar współpracy jest do ustalenia według preferencji i dostępności Lekarza, przy czym minimum to przyjęcia 4x w miesiącu (1x w tygodniu).  

 

Termin: praca możliwa od zaraz