Lekarz Ginekolog

JJP/026002024/1319
Wynagrodzenie: 
od 250 zł/godz.

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

 

Do renomowanej kliniki leczenia niepłodności w Warszawie, będącej w trakcie rozbudowy zespołu specjalistów, poszukujemy LEKARZA GINEKOLOGA.

 

Klinika specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności metodami zachowawczymi jaki i zapłodnieniem pozaustrojowym, leczeniem i diagnostyką wad macicy, a także leczeniem mikroinwazyjnym endometriozy. Zespół lekarski liczy obecnie ok. 30 lekarzy, w tym także specjalistów ginekologii onkologicznej, perinatologii, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

 

Poszukujemy zarówno Lekarzy specjalistów z dużym doświadczeniem, jak i młodych Lekarzy, którzy chcieliby dołączyć do doświadczonego zespołu i zdobywać umiejętności w kierunku leczenia problemów bezdzietności.

Wymiar współpracy to minimum 4 dni w tygodniu + 1 lub 2 soboty w miesiącu.

Dyrekcja placówki proponuje współpracę na kontrakcie, a warunki współpracy pozostawia do uzgodnienia bezpośrednio z zainteresowanym Lekarzem. Poza stałym wynagrodzeniem, oferuje premie i prowizje od wykonywanych procedur. Dodatkowo daje możliwość rozwoju naukowego, publikacji prac naukowych, wyjazdów na konferencje i warsztaty doszkalające finansowane przez klinikę.

 

Termin: praca od zaraz