Lekarz Rehabilitacji medycznej

AS/024002022/1344
Wynagrodzenie: 
do ustalenia

Czas pracy:

Rodzaj umowy:

Dodatkowe bonusy: 
jak poniżejDo szpitala rehabilitacyjno-ortopedycznego we Wrocławiu poszukujemy Lekarza specjalisty do współpracy w ramach Oddziału Rehabilitacji neurologicznej.
 

Szpital: niepubliczny, wybudowany w 2017 roku. Jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych o profilu rehabilitacyjnym w kraju. W sumie ok. 100 łóżek w ramach oddziałów: ortopedycznego, chirurgii ogólnej i naczyniowej (zabiegi jednego dnia), rehabilitacji neurologicznej oraz rehabilitacji ogólnoustrojowej. Ponadto dział fizjoterapii, kilkanaście poradni specjalistycznych, zaplecze diagnostyczne i dzienny dom opieki medycznej.

38-łóżkowy Oddział Rehabilitacji neurologicznej świadczy usługi w zakresie rehabilitacji stacjonarnej i dziennej dla pacjentów NFZ oraz prywatnych.  


Forma zatrudnienia: umowa cywilnoprawna lub umowa o pracę

Czas pracy: odpowiadający pełnemu wymiarowi godzin (37,5 godz. w tyg.), opcjonalnie dyżury medyczne

Wynagrodzenie: do indywidulanych ustaleń
Ponadto: dofinansowanie do aktywności sportowej pracowników oraz biletów na wydarzenia kulturalne i mecze, wczasy oraz kolonie we własnym ośrodku wczasowym nad morzem, świąteczne bonusy oraz nagrody za długi staż pracy, szkolenia organizowane przez trenerów wewnętrznych oraz doskonalące szkolenia zewnętrzne i konferencje, możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

Termin rozpoczęcia: zgodny z dyspozycyjnością Lekarza